Ik wil een keurmerk aanmelden, kan dat?
088 - 0 70 70 70
5 dagen per week van 8.30-17.30u, nationaal tarief
Veel keurmerkeigenaren willen via ConsuWijzer de resultaten van een onafhankelijke keurmerkentoets aan u laten zien. Steeds meer keurmerken melden zich daarom aan voor de toets. Daardoor komen er steeds meer keurmerken op ConsuWijzer. U kunt daaraan meehelpen.
Wilt u een bepaald keurmerk graag op de website van ConsuWijzer zien? Dan kunt u twee dingen doen.
Laat het ons weten met het contactformulier hieronder. Krijgen wij deze vraag vaker over een bepaald keurmerk? Dan geven wij dat door aan de keurmerkeigenaar. Misschien meldt de keurmerkeigenaar zich dan aan voor de keurmerkentoets.
U kunt daarnaast ook direct contact zoeken met de keurmerkeigenaar. De verkoper waar u het product of de dienst met het keurmerk hebt gekocht moet u de contactinformatie van een keurmerkeigenaar kunnen geven. U vindt ook contactgegevens van keurmerkeigenaren op het internet.
5 dagen per week van 8.30-17.30u, nationaal tarief