Voor technische vragen over de slimme meter, of over de installatie van de slimme meter kunt u het beste terecht bij uw netbeheerder. Zij installeren namelijk de slimme meter bij u thuis.
Per regio is er een vaste netbeheerder. Op de website eancodeboek.nl kunt u zien wie uw netbeheerder is door uw postcode en huisnummer in te vullen.
Hebt u een klacht over de werking van de slimme meter? Of over de installatie van de slimme meter? Dan is het goed om uw klacht zowel bij uw netbeheerder als bij ConsuWijzer te melden. Naar aanleiding van uw klacht kan de netbeheerder naar een oplossing zoeken. En kan zij haar dienstverlening verbeteren.
Bent u niet tevreden met het antwoord op uw klacht of de oplossing van uw netbeheerder? Dan is er sprake van een geschil.
ConsuWijzer registreert uw klacht en geeft deze door aan de Energiekamer NMa (Nederlandse Mededingingsautoriteit), één van de toezichthouders achter ConsuWijzer. Mochten er over bepaalde onderwerpen of bedrijven klachten binnenkomen dan kan de Energiekamer NMa actie ondernemen. Bijvoorbeeld door een oplossing te zoeken voor een bepaald probleem of door meer voorlichting te geven.